Cerere unban

Status
Not open for further replies.
Sep 15, 2018
5
1
3
Buna ziua!
Eu sunt Alexandru şi astăzi am venit cu încă o cerere de unban..
Pe data de 15 Septembrie 2018 am luat ban pe motivul de hack, este într-adevăr că am avut hack dar ce hack am avut, un cod pe nume Hack by francoiz, unul mai vechi care, însă nu m-a putut ajuta cu nimic deosebit înafară de speed hack şi să setez mersul singur de pe o hartă aparte, nimic în rest, ştiu că am greşit şi chiar şi după atâta timp încă mă gândesc la acel cont, din păcate eram doar un începător decis să se apuce de serverul dvs. Omul fiind prost (aici doar o parte, specificându-mă pe mine în special) am băgat şi acel bot vrând să pot să mă descurc cât mai repede să ajung la un lvl mai mare, chiar îmi pare extrem de rău pentru acel cont.. Ştiu că am fost de vină dar pur şi simplu inima mea nu poate renunţa la el..
Sper să îmi citiţi cererea de unban şi să vă gândiţi că într-adevăr am fost de vină pentru ceea ce am făcut dar sunt la fel de sigur că alte persoane au încălcat unele legi ale serverului care dau mai multă importanţă... Ştiu prea bine că aici este vorba de mine şi nu de alţii dar vă rog să vă gândiţi cât de puţin la ceea ce am spus..
Aştept o decizie... Mulţumesc frumos pentru timpul acordat

Status
Not open for further replies.