Cerere Unban.

Status
Not open for further replies.
Sep 15, 2018
10
1
3
Salut sunt un jucator mai vechi de pe server, am luat ban acum ceva timp din cauza ca am facut bugul la ox si speram sa pot lua unban.. Acum vreo 2 3 luni am luat.. Se poate cumva sa iau unban?

JMY

Community Manager
Staff member
Community Manager
Nov 24, 2018
143
193
43
Bună, sigur nu ai greșit serverul ?
Noi nu avem ox.

Sep 15, 2018
10
1
3
Bună, sigur nu ai greșit serverul ?
Noi nu avem ox.
Salut, stiu sigur ca nu am gresit serverul, nu mai stiu cum a fost dar am intrat la runda de ox si au fost mult mai multi dar nu cred ca s-a facut eveniment atunci, sincer nici nu mai tin minte ca a fost cu cateva luni in urma dar stiu sigur ca am facut bugul la cal cu armura si atunci am luat ban.. Se poate cumva sa iau unban?

PReckless

New member
Dec 22, 2018
8
7
3
Salut, stiu sigur ca nu am gresit serverul, nu mai stiu cum a fost dar am intrat la runda de ox si au fost mult mai multi dar nu cred ca s-a facut eveniment atunci, sincer nici nu mai tin minte ca a fost cu cateva luni in urma dar stiu sigur ca am facut bugul la cal cu armura si atunci am luat ban.. Se poate cumva sa iau unban?
nu prea are sens ce ai spus aici, ox nu a existat niciodata pe server

Sep 15, 2018
10
1
3
nu prea are sens ce ai spus aici, ox nu a existat niciodata pe server
Eu zic ca a existat, poate a fost un test, nu stiu, dar stiu sigur ca a fost si daca mai vede vreun player din toti cei care au fost acolo sper sa afirme, stiu 100% ca din cauza asta am luat ban, nu am cum s-o dovedesc desii stiu 100% ca asa a fost

Sep 15, 2018
10
1
3
Daca nu a fost ox ul din ziua aceea eu nu mai aveam ban acum, intelegeti? deci a fost, asta e singura dovada pe care v-o pot oferii, sau se poate sa iei ban pentru inactivitate? altceva nu imi vine in minte

JMY

Community Manager
Staff member
Community Manager
Nov 24, 2018
143
193
43
Lasa-mi numele caracterului, si vedem.
Ox nu a fost niciodată, intelege asta.

JMY

Community Manager
Staff member
Community Manager
Nov 24, 2018
143
193
43
Da, exista caracterul "PreyDarvana" iar motivul pentru care ai fost banat este folosirea de softuri ilegale (bot-hack) motiv pe care in regăsești si pe adresa de email asociata contului tau.
Cum spuneam, OX nu a existat niciodată pe acest server, tu ai participat pe alte servere dar aici nu.
Daca ai nelamuriri ma poți cauta pe discord.

Salutari,
JMY

Status
Not open for further replies.