Návod pro začátečníky jak vydělat

Sep 28, 2018
63
11
8
#1
Dobrý den,

dneska se zde stručně rozepíšu o několika způsobech výdělku.

Bossové:
Brutální velitel --> Hlavním dropem je propustka do Orc Maze (stojí okolo 3kk). Nezní to příliš libově, avšak u tohohle bosse máte reálnou šanci stihnout na vaší mapě 5 Cháček + i ostatní 2. mapy.
Vrchní ork --> Z něj padá taktéž propustka do Orc Maze + z jeho truhly občas padne magická měděná ruda (z ní vyrobíte pergamen války, který má cenu okolo 40kk)
Královna pavouků --> Na tomhle serveru se nachází jak v 1. tak i v 2. patře pavoučího dungeonu. Primárním dropem je Arachnid's key (okolo 13kk), který je vstupenkou do dungeonu + z truhly padá taky magická měděná ruda.
Devítiocas, Král plamenů, Žlutý duch tygra --> propustky na Orc maze + z truhly magická měděná ruda


DĚLAT BIOLOGA!

Dungeony:
Orc Maze --> Je to dungeon na pár minut s docela dobrým výdělkem. KOSTÝMY SE PRODÁVAJÍ U OBCHODNICE ZA 2,5KK (ikdyž je tam napsáno 0 yang!) + soul crystal šperky
Spider Baroness --> Trošku těžší dungeon, hlavním výdělkem jsou zbraně od 75.lvlu spolu s diamantem koncentrace (DIAMOND OF CONCENTRATION) šance na drop je okolo 30% a jeho cena na trhu je od 80 do 100kk.
Demon Tower --> Vyplatí se chodit, je to tady zrychlené.
Azrael --> z jeho truhly padají soul crystal šperky


Metiny:
Metiny ďábla--> Vyděláváte skrze kameny +0 - +3 (jsou potřeba na vyšším lvlu k předělání gemstonů na gaya pointy), Emerald krystaly, atd
Metiny pádu --> Výhodou je, že v chrámu Hwang budete sami dropovat, metiny jsou o trošku silnější
Metiny Tu-Young --> nejlepší metiny na výdělek, doporučuji zde zůstat dokud nemáte pořádnou výbavu (dmg alespoň 65k, viz návod na dropa)


Překupy:
Vykupovat kostýmy do 2,3kk a prodávat je u obchodnice za 2,5kk (omlouvám se hráčům, kterým to kazí bussines)


DĚLAT BIOLOGA!