Nejčastější otázky a odpovědi

Sep 28, 2018
58
11
8
Dobrý den,

rozhodl jsem se udělat takovéto téma z důvodu různých odlišností od ostatních serverů.

1. Je tady nějaký pvm set?
Ano, můžete si koupit Soul crystal set (15% příšery přidávají naušky, nahrdel, náramek)
Helma od 80.lvlu přidává 15%příšery, štít od 81. lvlu 15% příšery, opasek od 50.lvlu 15% příšery

2. Co to je za šamanky, které utíkají za každým?
Jsou to permanentní buffeři(cena okolo 450kk), které vás automaticky buffují, mají omezení na P 35% požehnání/pomoc draka

3. Nejlepší mount?
30% na metiny přidává. Doporučuji koupit třeba Brave boar seal (650kk)

4. Nejlepší pet?
Sir Oswald/Nessie/Viserys -> 2k zb, 20% příšery, 15% metiny
Během eventu se vyplatí jej koupit (cena okolo 600kk) jinak momentálně stojí kolem 2kkk
Jinak doporučuji třeba brave lion seal (550kk, momentálně to šlo kvůli eventu hodně nahoru) který přidá 2k zb, 15% příšery, 10% metiny

5. Líbí se mi ta křídla, kde je seženu?
Andělská a Ďábelská křídla se dala sehnat během eventu Angels vs Demons a už nikdy nepůjdou získat. Jedině koupit od hráčů. Pro představu stály během jejich vydání 700kk -)
Na druhou stranu momentálně začíná event Angels vs Demons V2, ve kterém jsou nová křídla (podle mě hezčí) a ta půjdou koupit primárně z IS či od hráčů.
Démonní křídla jdou získat z dubnového battlepassu.

6. Co to má být za kostýmy všude okolo?
Tenhle server je specifický svým množstvím kostýmů. Každý měsíc je na výběr jiná sada kostýmů. Kostýmy časem zvyšují své ceny, jelikož se dají získat pouze během 1 měsíce. Kostýmy můžete získat výměnou za "costume voucher (daný měsíc)". Většinou takový voucher stojí od 350-450kk. Doporučuji si časem dělat menší sbírku kostýmů (časem se zhodnotí).

7. Bonusy v kostýmech?
V ItemShopu jsou dostupné 15% bonusy silný proti příšerám/metinům/bossům do skinů a účesů.
Avšak během eventu jsou dostupné i 20% bonusy (počítejte s tím, že cenově jsou hodně drahé)
Jinak kostým může mít 5 bonusů. 1.-3. bonus vložíte např.skrze reinfore weapon costume (monsters,metins,bosses)
4. a 5. bonus vložíte skrze reinforce weapon costume+ (strength, piercing hit)
Je to tady docela volné, takže můžete vložit prvni bonus s + (ale jdou pouze 2 vložit) a až poté 3x bonus bez+

Další dopíšu k večeru

1. Vyplatí se na tomhle serveru rychle naexpit 115.lvl a dropovat v nejtěžších lokacích?
Rozhodně ne, pokud nemáte dostatečně kvalitní výbavu a expíte rychle na 115, tak si zbytečně projdete peklem -)

2. Dnes jsem si stáhl metin2 Aeldru, co mám dělat?
Důležité je si v inventáři rozkliknout Battlepass, za jeho splnění dostanete kvalitní odměnu (rozhodně se to vyplatí) to samé questy od Uriela-> není to nic spešl, avšak hodí se. Cílem je dostat se na metiny 55/60, na kterých jde něco málo vydělat.

3. Jak je tady důležitý biolog?
Asi tak jako mít jedák s kladnou průmkou v pvm. Doporučuji dělat biologa ihned po doexpení 30.lvlu

Last edited: